Obočí / Magic shading 
Jedná se o šetrnější metodu než je tzv. microblading. Imituje nalíčené (stínované) obočí. Technika při tvorbě pudrového efektu spočívá v použití speciálního strojku, který šetrně vpraví pigment pod kůži a vytvoří jemný stín.    

Oční linky / Classic eyeliner
Zvýrazní pohled a opticky zahustí řasy. Lze provést linku meziřasovou (pro jemné zvýraznění), klasickou nebo stínovanou - dle domluvy a přání. 

Oční linky / Soft eyeliner
Stínované oční linky zahustí prostor mezi řasy a vytvoří jemný stín do prostoru víčka. Působí jemnějším dojmem, oproti klasické lince.

Rty / Aquarelle lips
Doporučuji klientkám, které chtějí vyplnit chybějící pigment u rtů nebo jednoduše rty zvýraznit. Jedná se o bezkonturovou metodu, která působí velice přirozeně. Rty vypadají plnější, šťavnatější. Popřípadě lze vytvořit efekt rtěnky (výraznější pigment).

Korekce

Korekce je tzv. doladění barvy, popřípadě tvaru. Provádí se do 6-8 týdnů od prvního zákroku.

Laminace řas / Lash lifting

Je pro ženy, které nechtějí, nebo nemohou mít umělé řasy. Jedná se o natočení, obarvení a výživu přírodních řas na 6 týdnů. Oči krásně rozjasní a zvýrazní. 

Laminace obočí / Brow filler

Je moderní metoda na úpravu chloupků a stylingu obočí. Obočí se zafixuje do požadovaného tvaru, získá plnější objem, vyživí a obarví. Obličej je krásně upravený. 

Minitetování / Minitattoo

Tetování od různých písmen, symbolů, abstraktních věcí - až po jemné květiny, listy apod..